Profesyonel Site Yönetimi Nasıl Yapılır?
Odak Yönetim
Profesyonel site yönetim hizmetleri
Profesyonel Apartman Yönetimi


Güncel Haberler

Profesyonel Site Yönetimi Nasıl Yapılır?

Profesyonel Site Yönetimi yapan firmamız 20 yıllık Apartman ve Bina Yönetimi tecrübesine sahiptir.
  • Aralık 13, 2016
profesyonel Site Yönetimi

Profesyonel Site Yönetimi Nasıl Yapılır?

Profesyonel Site Yönetimi yapan firmamız 20 yıllık Apartman ve Bina Yönetimi tecrübesine sahiptir. Tüm Türkiye geneline Profesyonel Site Yönetimi, Apartman Yönetimi, Bina ve Residence Yönetim Hizmeti veren ODAK YÖNETİM, gücünü yılların verdiği deneyim ve birikimden almaktadır.

Birbirini tanımayan insanların bir araya gelerek oluşturdukları ortak yaşam alanları olan Apartman ve Sitelerde uyulması gereken kurallar, ödenmesi gereken aidatlar vb.. konularda takip edilmesi gereken birçok iş kolu vardır. Bu konular ortak yaşamda birçok sorunlara neden olabilir ve bu durum kat malikleri arasında ilişkileri zedeleme noktasına dahi gelebilir. Özellikle Apartman yöneticisi kat malikleri arasından seçildiğinde kimse komşusu ile kötü olmak istemeyecektir.

Profesyonel Site Yönetimi, kat sahipleri ve/veya kiracılara karşı tarafsız ve eşit yönetim anlayışı demektir. Site Yönetim Hizmeti ‘Kat Mülkiyeti Kanununu’ esas alınarak gerçekleştirilir.

Odak Yönetim, Apartman ve Site Yönetimi konusunda uzman ve profesyonel kadrosu ile sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi +90 212 548 56 39 ‘nolu telefondan arayabilirsiniz.