KURUMSAL
 

Profesyonel Konut ve Tesis Yönetimi konusunda 20 yıllık bilgi birikimimiz en büyük sermayemizdir; Konut ve Tesis Yönetimindeki gücümüzü yılların verdiği deneyimlerden almaktayız.

 

Modern şehirleşmenin bir sonucu; hemen hemen herkes yoğun bir iş temposu içerisinde çalışmaktadır. Bu durum Bina sakinlerinin oturdukları konutları kendilerinin yönetmeleri için vakit ayırmayı imkânsız hale getirmektedir.


Ayrıca Aidat ve diğer ödemelerin tahsilatı aşamasında komşuluk ilişkileri zedelenmektedir.

İşte bu sebeple, varlık ve itibarın sürdürülebilirliği, anlaşmazlıkların çözümü açısından Konut ve Tesis Yönetiminin profesyonellere bırakılması büyük önem taşımaktadır.

Firmamız; Profesyonel Konut ve Tesis Yönetimi konusunda uzman ve profesyonellerle sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır.

 

Ayrıca; Günümüze baktığımızda yeterli sermayesi olmasına rağmen sağlam bir sistem ve organizasyon kurulamamış işlerde başarısızlık kaçınılmaz olmuştur. Bu bakış açısıyla yaptığımız tüm işlerde sistemli çalışmayı kendimize prensip edinmekle birlikte Kendimizi sürekli yenilemeyi ve geliştirmeyi olmazsa olmaz kuralımız olarak belirledik.

 

Kısaca; Profesyonel Konut ve Tesis Yönetimi ve sizlere hizmet verdiğimiz diğer tüm alanlarda ODAK NOKTANIZ olduğumuzu takdirlerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,
ODAK YÖNETİM A.Ş.